TISKÁRNY HP LATEX

Tiskové technologie HP Latex byly poprvé představeny v roce 2008 jako vodou ředitelná alternativa k solventnímu a UV tisku. Díky vysoké prioritě HP na neustálý rozvoj této technologie se dnes latexový tisk dostal do pozice průmyslového standardu, který obsahuje celé spektrum produktů od malých univerzálních tiskáren, až po produkční tiskárny v šíři 320cm. Součástí rodiny latexových tiskáren jsou i flatbed modely pro potisk pevných médií.

PŘEDNOSTI TISKOVÉ TECHNOLOGIE HP LATEX

Předností latexových tiskáren je minimální doba, potřebná na vyschnutí inkoustu před aplikací či laminováním, široký barevný gamut a možnost provozu v kancelářském prostředí bez nutnosti odvětrávání.

Současná 4. generace latexových tiskáren posouvá tuto technologii ještě blíže požadavkům na udržitelnost životního prostředí, a to při tisku jak na rolové , tak i deskové materiály včetně použití dokonalé bílé barvy. Kromě toho přidává nové vlastnosti pro ještě kvalitnější tisk a pohodlnou obsluhu.

VYSOKÁ KVALITA TISKU

Tisk s živými barvami a výrazným kontrastem na různé materiály. Od bannerů, plakátů, tapet až po vinyl. Tisková technologie s vysokou produktivitou. Mějte kontrolu nad tiskovými úlohami díky nástrojům HP PrintOS prakticky kdykoli a odkudkoli.

Ohromte své zákazníkům jedinečnou kvalitu tisku a dosáhněte tak na lukrativní zakázky z různých segmentů.

Prohlédněte si nový HP katalog nebo krátké video pro inspiraci.