TECHNOLOGIE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Základem našeho portfolia jsou velkoformátové tiskárny HP Latex a dokončovací zařízení Summa, Kala a Bubble-Free. K tiskárnám HP Latex dodáváme také inkousty pro všechny typy zařízení.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis včetně zaškolení obsluhy.

Součástí naší nabídky k jednotlivým zařízením je i řezací a tiskový SW. Pro velkoformátový tisk dodáváme dle typu tiskárny a volby zákazníka SW RIP Onyx, Sai a Caldera.

Rolové a flatbed tiskárny HP Latex

Tiskárny HP latex jsme vybrali díky jejich flexibilitě, orientaci na ekologii a uživatelské přívětivosti. Mnoho našich zákazníků oceňuje možnost jejich provozu v kancelářském prostředí, sníženou dobu pro zasychání inkoustů a jejich ekologické vlastnosti. V kombinaci s non-PVC materiály je možné realizovat zakázky i pro náročné koncové klienty, orientované na zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Více informací

Rolové a flatbed řezací plotry Summa

Řezací a univerzální plotry Summa jsou pojmem, který si získal status průmyslového standardu. Dodáváme kompletní sortiment tohoto výrobce. Od rolových plotrů s vlečeným i tangenciálním nožem až po univerzální stolové plotry, určené pro zpracování rolových i deskových materiálů. Kromě dodávek všech typů a velikostí plotrů zajišťujeme také záruční i pozáruční servis včetně náhradních a spotřebních dílů.

Více informací

Laminátory Kala a Bubble-Free

K digitálnímu tisku a signmakingu patří také laminování a kašírování, pro které dodáváme zařízení značek Kala a Bubble-Free. První z nich zahrnuje všechny typy rolových laminátorů, druhá pak profesionální stolové laminátory, které mohou sloužit i jako podsvícené pracovní stoly pro zpracování zakázek na dílně.

Více informací

Řezačky KeenCut

Řezačky KeenCut jsou velice praktickým pomocníkem při výrobě a dokončování Vaší reklamy. Tyto řezačky můžete připevnit k Vašemu pracovnímu stolu, nebo je s sebou můžete jednoduše vzít přímo ke svému zákazníkovi na instalaci.

Softwarová řešení

Pro tisk nebo řezání je vždy zapotřebí mít vhodný a spolehlivý SW, který bude obsahovat všechny potřebné funkce pro dosažení vysoké kvality tisku nebo řezu, a bude zároveň intuitivní a hbitý na ovládání.

Z tohoto pohledu se nám k tiskárnám osvědčil SW RIP Onyx, SAi a Caldera. Onyx RIP a SAi RIP pracují pod operačním systémem Windows, Caldera používá Linux a je vhodná i pro Mac Os.

K řezacím plotrům Summa dodáváme SW GoSign nebo GoProduce, které jsou již součástí daného zařízení. Obě varianty řezacího SW mají i rozšířené verze Pro, které nabízejí další rozšiřující funkce.

Více informací