KDO JSME

Jsme parta lidí, kteří do práce chodí s nadšením a vášní pro to co dělají. Díky tomu se nám velice rychle podařilo si získat Vaši přízeň, která je pro nás extrémně důležitá a vážíme si všech našich klientů, partnerů, kamarádů a všech těch, se kterými spolupracujeme, a se kterými do budoucna spolupracovat budeme.

Po letech práce a nejrůznějších zkušenostech jsme zjistili, jak velkou hodnotu mají důvěra a spolehlivost, a proto je pro nás důležité tyto principy posilovat hlavně do budoucna. Stejně jako se snažíme ctít fakt, že dobrý obchod je tehdy, pokud obě strany získávají. Preferujeme dlouhodobá a udržitelná řešení.

„Nic neumožnuje dělat věci tak rychle a efektivně jako důvěra“

Stephen M.R. Covey

Zaměření

Naše dlouhodobé zaměření patří reklamnímu průmyslu a velkoformátovému digitálnímu tisku. Pomáháme s využitím našich technologií a materiálů i mimo tyto obory, např. v interiérovém designu a ve výrobě obalů.

Věříme, že zájem o detail a zvyšování odbornosti posiluje naši pozici jako partnera, který dokáže do obchodního vztahu přinést určitou hodnotu navíc.

.

Naše cíle

 

Naším cílem je spokojenost Vás všech, díky kterým můžeme dělat to, co nás baví a co máme rádi. Poskytovat Vám servis k maximální spokojenosti a hledat řešení na všechny Vaše požadavky.

Chceme být spolehlivým a silným partnerem ve všech oblastech, kterým se věnujeme a sdílet naše nápady a zkušenosti se svými zákazníky i dodavateli.

Spolupráce

Děláme vše pro to, aby se s námi dobře spolupracovalo. Začíná to uvnitř firmy, protože dobrá spolupráce posiluje dobrý tým a naopak. Zakládáme si také na kvalitním partnerství s našimi dodavateli, protože díky tomu získáváme nadstandardní podporu a přidanou hodnotu.

Tuto hodnotu se pak snažíme předat našim zákazníkům společně s naší aktivitou, ochotou, flexibilitou a odbornými znalostmi. Věříme, že hlavním cílem spolupráce je užitek pro obě strany, a může přinášet i radost.

.

„Smysl věcí nelze najít, nýbrž je třeba ho vytvářet.“

Antoine de Saint-Exupéry