PLOTROVÉ FÓLIE TRANSLUCENTNÍ

Speciální prosvětlovací fólie, určené pro použití při výrobě všech typů světelných reklam. Nejčastěji se používají v kombinaci s čirým nebo opálovým PMMA (plexi), popřípadě podobným typem deskových materiálů při výrobě světelných boxů.

Translucentní polymerické fólie jsou ideálním ekonomickým řešením pro střednědobé světelné aplikace, zvláště s přihlédnutím k poměru cena/výkon. Vzhledem k jejich konstrukci je lze použít v kombinaci jak s pevnými (deskovými), tak i flexibilními materiály (translucentní bannery a textilie).

Avery Dennison 4500 TF je řada 80 mic. polymerických fólií s permanentním akrylátovým lepidlem. Při prosvětlení poskytují vynikající rovnoměrnost barev v ploše a barevnou stálost při prosvětlení, ale i za denního světla.
Permanentní lepidlo zaručuje výbornou přilnavost na široké škále podkladů. K dispozici je celkem 38 barevných odstínů, s možností výroby barvy na zakázku (colour match).
Životnost černé, bílé a většiny barev je 7 let, u vybraných barevných odstínů a metalického provedení 5 let.

PLOTROVÉ FÓLIE TRANSLUCENTNÍ Šíře Návin Popis
Avery 4500 TF 1,23 50 80 mic, polymer, 7 let barvy, 5 let metalické barvy, permanentní lepidlo

Translucentní lité fólie jsou řešením pro výrobu světelných reklam, kde je potřeba po aplikaci výsledný produkt tvarovat (světelné butony apod.), případně je vyžadována dlouhá životnost.  Vzhledem k jejich konstrukci je lze použít v kombinaci jak s pevnými (deskovými), tak i flexibilními materiály (translucentní bannery a textilie).

Avery Dennison 5500 QM je řada 50 mic. litých fólií s permanentním akrylátovým lepidlem.
Při prosvětlení poskytují vynikající rovnoměrnost barev v ploše a barevnou stálost při prosvětlení, ale i za denního světla. Permanentní lepidlo zaručuje výbornou přilnavost na široké škále podkladů. K dispozici je celkem 65 barevných odstínů, s možností výroby barvy na zakázku (colour match).
Životnost černé a bílé je 10 let, barevných provedení 8 let a metalického provedení 5 let.


Avery Dennison 5600 LD je řada 70 mic. litých fólií s permanentním akrylátovým lepidlem.
Tyto fólie byly vyvinuty speciálně pro použití ve světelných reklamách, osazených LED světelnými zdroji, kde je často nutné použít dodatečnou difuzní vrstvu (nebo opálový podklad), aby nedocházelo k viditelnosti světelných bodů.

Při prosvětlení poskytují vynikající rovnoměrnost barev v ploše a barevnou stálost při prosvětlení, ale i za denního světla. Permanentní lepidlo zaručuje výbornou přilnavost na široké škále podkladů. K dispozici je celkem 14 barevných odstínů, s možností výroby barvy na zakázku (colour match).
Životnost černé a bílé je 10 let, u barevných odstínů je 8 let.

PLOTROVÉ FÓLIE TRANSLUCENTNÍ LITÉ Šíře Návin Popis
Avery 5500 QM 1,23 25 50 mic, lité PVC, životnost až 10 let, permanrntní lepidlo
Avery 5600 LD 1,23 50 70 mic, lité PVC, životnost až 10 let, permanentní lepidlo, speciální folie pro LED lightboxy

Difúzní fólie slouží k rovnoměrnému rozptylu světla ve světelných aplikacích, kdy eliminují viditelnost světelných zdrojů (zářivkové trubice, LED moduly/pásky). Při jejich použití lze také vyrábět světelné boxy o menší hloubce.
Blockout fólie jsou materiály s vysokou opacitou, díky které zajišťují dokonalou neprůhlednost polepené plochy a v kombinaci s translucentními fóliemi umožňují vytvářet atraktivní grafiku.

Avery Dennison 5100 Diffuser film jsou 2 typy 50 mic. litých fólií s permanentním akrylátovým lepidlem.
K dispozici je varianta 5130, s hodnotou světelné propustnosti 30% a 5160, u které je tento parametr 60%.
Životnost je v exteriéru do 5 let.

Avery Dennison 5300 Blockout film jsou 2 typy 50 mic. litých fólií s permanentním akrylátovým lepidlem.
K dispozici je varianta 5301, s přední stranou bílou a černou ze strany lepidla a 5303, která má čelní stranu černou a ze strana lepidla je bílá.
Životnost je v exteriéru do 5 let.

PLOTROVÉ FÓLIE DIFÚZNÍ A BLOCKOUT Šíře Návin Popis
Avery 5100 Diffuser film 1,23 25 50 mic, lité PVC, životnost 5 let, permanentní lepidlo, varianty 5130 a 5160
Avery 5300 Blockout film 1,23 50 100 mic, lité PVC, životnost 5, permanentní lepidlo, 5301 bílá, 5303 černá