PLOTROVÉ FÓLIE TABULOVÉ

Tyto materiály slouží k vytvoření povrchu, který lze popisovat křídou nebo vhodnými fixy (Whiteboard).

Speciální tabulové fólie, vhodné pro popis běžnou i tekutou křídou, určené pro vytvoření popisovatelného povrchu z libovolného rovného podkladu. Lze je použít pro komerční i domácí použití – školy, školky, herny, dětské pokoje, nabídkové tabule v restauracích apod…

Chalkboard Green Matt GM/PC je 160 mic. matný zelený Polypropylenový film se solventním polyakrylátovým lepidlem, vhodný pro použití s klasickou i tekutou křídou. Nápisy lze snadno a beze zbytku odstranit vlhkou houbou, nezanechávají nežádoucí „ghost“ efekt. Exteriérová životnost fólie je 12 měsíců.

Aslan CR 62 BM/PC je 130 mic. měkčený PVC film se semi-permanentním akrylovým lepidlem, určené na rovné plochy. Na fólii lze psát klasickými křídami, je možné ji i potisknout sítotiskem nebo UV inkousty. Její životnost v exteriéru je 24 měsíců.

Neschen Easy Dot Chalkboard Black BM je 180 mic. černá, jemně strukturovaná PVC fólie, umožňující popis klasickými i tekutými křídami, případně potisk UV inkousty. Její velkou výhodou je použití Easy Dot technologie lepidla, kdy je její aplikace naprosto jednoduchá a rychlá i pro nezaškolenou a nezkušenou obsluhu.

TABULOVÉ FÓLIE Šíře Návin Popis
Chalkboard Green Matt GM/PC 1,20 50 160 mic, matná zelená, pro popis křídou i tekutou, permanentní lepidlo
Aslan CR 62 BM/PC 1,37 25 130 mic, matná černá, zrnitá, pro popis křídami, permanentní lepidlo
Neschen Easy Dot Chalkboard Black BM 1,37 30 180 mic, monomer černý  pro popis křídou i tekutou, bodové lepidlo

Speciální tabulové fólie (bílé nebo transparentní), určené pro popis speciálními popisovači (markery). Řešení pro vytvoření popisovatelného povrchu z libovolného rovného podkladu. Lze je použít pro komerční i domácí použití – školy, školky, herny, dětské pokoje, nabídkové tabule v restauracích, apod…

Whiteboard Gloss WG/PC je 100 mic. lesklý bílý PET film se solventním polyakrylátovým lepidlem, určený pro popis markery pro tabulové fólie. Ani po dlouhé době nehrozí riziko tzv. „ghost“ efektu, fólii lze navíc potisknout UV inkousty. Exteriérová životnost fólie je 12 měsíců.

Aslan WB 995 WG/PC je 150 mic. lesklý bílý PET+PVC film se solventním akrylátovým lepidlem, určený pro popis markery pro tabulové fólie. Díky použité konstrukci je fólie vysoce rozměrově stabilní. Disponuje certifikací nehořlavosti dle normy DIN 4102 / B1 a také splňuje bezpečnostní normu pro dětské hračky DIN EN 71 – 3. Exteriérová životnost je až 5 let.

Clearboard Gloss CG/PC je 50 mic. čirý lesklý PET film se solventním polyakrylátovým lepidlem, určený pro popis markery pro tabulové fólie. Je možné jej potisknout UV inkousty. Životnost v exteriéru je 12 měsíců.

Aslan SL 95 CG/PC je 50 mic. vysoce lesklá, čirá PET fólie se speciálním antigraffiti coatingem, kterou lze použít i jako popisovatelnou fólii. Grafiku z jejího povrchu lze snadno a rychle odstranit, bez zanechání stop. Poskytuje dokonalou ochranu před nežádoucím ušpiněním/poškozením grafiky na všech typech rovných, hladkých povrchů. Je také vysoce odolná proti poškrábání. Životnost v exteriéru je 5 let.

Neschen Filmolux 2004 CG/PC je 25 mic. lesklá čirá PP fólie, určená k vytvoření popisovatelných ploch zejména v interiéru. Vhodná pro popis pouze suchými popisovači, popisy by neměly zůstávat příliš dlouho - materiál je určený k časté změně popisů a čištění za sucha. V případě silného znečištění lze použít alkohol. Životnost v interiéru je 4 roky, v exteriéru do 12 měsíců. 

FÓLIE PRO POPIS FIXY Šíře Návin Popis
Whiteboard Gloss WG/PC 1,27 50 100 mic, bílá lesklá, pro popis fixy, permanentní lepidlo
Aslan WB 995 WG/PC 1,37 50 130 mic, bílá lesklá, pro popis fixy, permanentní lepidlo
Clearboard Gloss CG/PC 1,27 50 50 mic, transparentní lesklá, pro popis fixy, permanentní lepidlo
Aslan SL 95 CG/PC 1,37 50 130 mic, transparentní, pro popis fixy na vodní bázi, permanentní lepidlo
Neschen Filmolux 2004 CG/PC 1,24 50 25 mic, transparentní, lesklý film pro popis fixy na vodní bázi, permanentní lepidlo