PLOTROVÉ FÓLIE REFLEXNÍ

Plotrové reflexní fólie interiérové a exteriérové najdou své uplatnění jak v reklamě, tak především u výstražných značení, směrových tabulí a poutačů.

Pomocí plotrových reflexních fólií lze jednoduše vytvořit atraktivní a poutavou reklamu nebo sdělení, které zaujme klienty nejen ve dne, ale i při nasvícení v noci.

Reflekton R-3100 je řada retroreflexních fóĺií, představujících ekonomické řešení pro komerční grafiku. K dispozici je celkem 7 barevných odstínů. Celková tloušťka je 75 mic, svrchní vrstva je z polyesteru, takže fólie je velmi stabilní, není křehká a nelze ji roztrhnout. Životnost 3 roky.

Avery Dennison V-2000 je řada reflexních fólií, vyznačující se výborným poměrem cena/výkon.
Fólie jsou určené pro vytváření nejrůznějších typů atraktivních reklamních instalací. Díky konstrukci je lze použít na rovných, ale i mírně zakřivených podkladech. Nabídka zahrnuje 5 barevných provedení, přičemž bílou variantu je možno potisknout všemi běžnými typy inkoustů (Latex, UV, eco-sol).
Exteriérová životnost této řady je 3 roky.  

Avery Dennison V-4000 EA jsou vysoce kvalitní retroreflexní lité fólie, ideální pro vytváření dlouhodobých reklamních aplikací a nouzového značení vozidel. Mají vynikající vlastnosti při řezání a následné separaci. Použité lepidlo s technologií Easy Apply RS usnadňuje aplikaci a současně poskytuje možnost dlouhodobé odstranitelnosti bez zbytků lepidla.
Bílou variantu lze potisknout všemi běžnými tiskovými metodami (Latex, UV, eco-sol). Díky vysoké úrovni odrazivosti je to velmi univerzální produkt, který nabízí široké spektrum využití pro dopravní, architektonické a obecné značení. Životnost je 7 let.

Avery Dennison V-8000 EA je řada nejkvalitnějších retroreflexních litých fólií, disponujících parametry, umožňujícími jejich použití na záchranářských a pohotovostních vozidlech, kde je požadavek na vysokou viditelnost a reflexní odrazivost. Vzhledem ke konstrukci lze fólie použít i na mírně zakřivené povrchy.
K dispozici je 6 barev (2 jsou fluorescentní).
Bílou variantu lze potisknout všemi běžnými tiskovými metodami (Latex, UV, eco-sol).
Životnost je 7 let (5 let u fluorescentních barev).

PLOTROVÉ FÓLIE REFLEXNÍ Šíře Návin Popis
Reflekton R-3100, reflexní fólie, 7 barev 1,22 46 130 mic, polyetylénová fólie s retroreflexní vrstvou, permanentní lepidlo
Avery V-2000 1,22 46 Retroreflexní folie, permanentní lepidlo, bílá varianta lze potisknout
Avery V-4000 EA 1,22 25 Retroreflexní folie, komůrkové lepidlo, bílá varianta lze potisknout
Avery V-8000 barvy 1,22 23 Retroreflexní microprismatická folie pro použití na zásahových vozidlech

Samolepicí reflexní pásky slouží ke konturovému značení dodávkových a nákladních vozidel dle legislativy EU – předpis EHK (ECE) 104.

Avery Dennison V-6700 jsou vysoce kvalitní, samolepicí, mikro-prizmatické reflexní pásky pro použití v automobilovém průmyslu. Díky své konstrukci jsou hodnoty jejich reflexivity stejné, bez ohledu na to, pod jakým úhlem na ni dopadá světlo, čímž podstatně zvyšují viditelnost nákladních automobilů a přívěsů při jízdě v noci. Pásky jsou odolné, snadno se aplikují a jsou dostupné ve 3 barvách.
Jejich tloušťka 50,8 mm splňuje požadavky normy EHK (ECE) 104. Životnost do 8 let.

Avery Dennison V-6790 jsou vysoce kvalitní, samolepicí, mikro-prizmatické reflexní pásky pro použití v automobilovém průmyslu. Pásky jsou předsekány na jednotlivé čtverečky, což umožňuje jejich použití na flexibilní povrch (autoplachty).
Díky své konstrukci jsou hodnoty jejich reflexivity stejné, bez ohledu na to, pod jakým úhlem na ni dopadá světlo, čímž podstatně zvyšují viditelnost nákladních automobilů a přívěsů při jízdě v noci. Pásky jsou odolné, snadno se aplikují a jsou dostupné ve 3 barvách.
Jejich tloušťka 50,8 mm splňuje požadavky normy EHK (ECE) 104. Životnost 3 roky.

REFLEXNÍ PÁSKY Šíře Návin Popis
Avery V-6700 Serie 0,051 50 Reflexní konturovací páska na pevný podklad
Avery V-6790 Serie 0,051 50 Reflexní konturovací páska na plachty

Fluorescenční a fotoluminiscenční materiály se využívají k zajištění vysoké viditelnosti u aplikací, jako jsou ochranné, bezpečnostní a nouzové signální značky a znaky.  

Avery Dennison 500 Fluor Films jsou 130 mic, monomerické PVC fluorescentní fólie, určené k vyřezávání na plotrech a následné aplikaci na rovné povrchy. K dispozici jsou 2 barevná provedení (žlutá a červenooranžová). Životnost těchto fólií je do 3 měsíců.

Avery Dennison V-8000 EA je řada nejkvalitnějších retroreflexních litých fólií, disponujících parametry, umožňujícími jejich použití na záchranářských a pohotovostních vozidlech, kde je požadavek na vysokou viditelnost a reflexní odrazivost. Vzhledem ke konstrukci lze fólie použít i na mírně zakřivené povrchy.
K dispozici jsou 2 jsou fluorescentní barvy. Životnost je 5 let.

PLOTROVÉ FÓLIE FLOUORESCENTNÍ Šíře Návin Popis
Avery 500 Fluor film 1,23 50 130 mic, monomer PVC, životnost do 3 měsíců, 500-2 Yellow, 500-6 Orange
Avery V-8000 fluorescentní 1,22 23 Retroreflexní microprismatická folie pro použití na zásahových vozidlech