PLOTROVÉ FÓLIE A CAR WRAP

Plotrové sign fólie jsou tradiční volbou pro řezanou samolepicí reklamu a nabízejí se v pestré paletě barevných odstínů. Široký sortiment těchto fólií zahrnuje několik řad, od monomerické pro krátkodobější použití, až po lité fólie pro celoplošné komplikované polepy s dlouhou životností. Speciální kategorií jsou fólie pro Car wrapping, které se používají na celopolepy dopravních prostředků. Sign fólie s bodovým lepidlem jsou ideální volbou pro jednoduché a rychlé polepy nebo pro případy, kdy bude fólie lepit nezaškolený uživatel.

Monomerické válcované sign fólie jsou základní řadou jednobarevných samolepicích materiálů pro vyřezávání na plotru a používají se na polepy rovných ploch (1D) v interiéru i exteriéru. Jejich životnost je do 2 let v exteriéru, fólie se při lepení nesmí natahovat, aby nedošlo k následnému smršťování po nalepení.

Avery Dennison 500 EF (Event Film) jsou fólie o tloušťce 70 mic. s akrylátovým lepidlem a kvalitním podkladovým papírem pro snadnou separaci vyřezaných motivů. Jsou dostupné v lesklém (gloss) a matném (matt) provedení. Matné fólie mají semi-permanentní lepidlo pro snadné odstranění z povrchu do 1 roku. Certifikát nehořlavosti B1.

PLOTROVÉ FÓLIE MONOMER Šíře Návin Popis
Avery 500 černá, bílá, lesk, mat 1,23 50 70 mic, monomer, permanentní lepidlo, 5 letá
Avery 500 barvy, lesk, mat 1,23 50 70 mic, monomer, permanentní lep. (matné provedení semipermanentní)
Avery 546, 547 metalické barvy, lesk, mat 1,23 50 70 mic, monomer, permanentní lep. (matné provedení semipermanentní)

 

Polymerické válcované sign fólie jsou ideální volbou pro použití v exteriéru. Používají se na polepy rovných i lehce zakřivených ploch (2D). Jejich životnost je do 8 let v exteriéru. Při správné aplikaci nedochází ke smršťování po nalepení jako u monomerů.

Avery Dennison 700 PF (Premium Film) jsou lesklé polymerické fólie o tloušťce 64 mic. s permanentním akrylátovým lepidlem. Skvěle se chovají při vyřezávání a separaci velkých i drobných motivů. Jsou dostupné v lesklém (gloss) provedení, černá a bílá také v matném. Životnost dle barev 5-8 let v exteriéru. Široká škála barev obsahuje 100 odstínů, je možná i výroba individuálního odstínu na zakázku - ColourMatch.

PLOTROVÉ FÓLIE POLYMER Šíře Návin Popis
Avery 700 černá, bílá, lesk, mat 1,23 50 64 mic, polymer, permanentní lepidlo, 8 let, atest B1, M1
Avery 700 barvy lesk 1,23 50 64 mic, polymer, permanentní lepidlo, 7 let, atest B1, M1
Avery 735, 745, 746 metalické barvy lesk 1,23 50 64 mic, polymer, permanentní lepidlo, 5 let, atest B1, M1

Lité polymerické sign fólie mají nejlepší odolnost a životnost v exteriéru. Používají se na polepy rovných i více zakřivených ploch (3D), jsou vhodné na lepení do prolisů nebo přes nýty. Jejich životnost je až do 12 let v exteriéru. Jejich největší předností je tvarovatelnost, rozměrová stabilita a životnost v náročných podmínkách.

Avery Dennison 800 PC (Premium Cast) jsou lesklé lité fólie o tloušťce 50 mic. s permanentním akrylátovým lepidlem. Skvěle se chovají při vyřezávání a separaci velkých i drobných motivů. Jsou dostupné v lesklém (gloss), matném (matt) a metalickém (metallic) provedení. Životnost dle barev je 5-10 let v exteriéru. Široká škála barev obsahuje 85 odstínů, je možná i výroba individuálního odstínu na zakázku - ColourMatch.

Avery Dennison 900 SC (Super Cast) jsou lesklé lité fólie o tloušťce 50 mic. s permanentním akrylátovým lepidlem. Jejich předností je skvělá tvarovatelnost a dlouhá životnost. Jsou dostupné v lesklém (gloss), matném (matt) a metalickém (metallic) provedení. Životnost dle barev je 6-12 let v exteriéru. Výborná odolnost proti povětrnostním podmínkám i chemickým látkám. Široká škála barev na výběr, je možná i výroba individuálního odstínu na zakázku - ColourMatch.

PLOTROVÉ FÓLIE LITÉ Šíře Návin Popis
Avery 800 černá, bílá, lesk, mat 1,23 50 50 mic, litá, 10 let, permanentní lepidlo
Avery 800 barvy lesk 1,23 50 50 mic, litá, 8 let, permanentní lepidlo
Avery 900 černá, bílá, lesk, mat 1,23 50 50 mic, litá, 12 let, permanentní lepidlo
Avery 900 barvy lesk 1,23 50 50 mic, litá, 10 let, permanentní lepidlo

Lité polymerické sign fólie na auta a další dopravní prostředky obsahují to nejkvalitnější, co může samolepicí fólie nabídnout. Kvalitní povrch, litou fólii pro 3D tvarování, repoziční komůrkové lepidlo se skluzem a polycoatovaný podkladový  papír. Jsou vhodné na polepy všech druhů dopravních prostředků, jako jsou osobní automobily, dodávky, motocykly, nákladní automobily, záchranářské vozy nebo autobusy a tramvaje. Jejich životnost je dle provedení 3-12 let na vertikálních plochách. Pro jejich správné použití si vyžádejte technický bulletin nebo navštivte jedno z našich speciálních školení.

Avery Dennison SWF (Supreme Wrapping Film) jsou samolepicí lité fólie o tloušťce 80-140 mic. podle typu provedení. Fólie jsou optimalizované na použití pro 3D polepy. Obsahují repoziční komůrkové lepidlo se schopností klouzat po povrchu před nalepením, čímž zjednodušují umístění fólie na povrch vozidla. Jsou dostupné v lesklém (gloss), matném (matt), metalickém (metallic), perlescentním (pearlescent), texturovaném (extreme texture), diamantovém (diamond line) a barevně přechodovém (color flow) provedení. Pro maximální využití doporučujeme dokoupit vzorník těchto fólií.

Avery Conform Chrom jsou chromově lesklé samolepicí fólie o tloušťce 142 mic. se zrcadlovým efektem. Fólie jsou vhodné na mírně zakřivené (2D) povrchy. Obsahují repoziční komůrkové lepidlo se schopností klouzat po povrchu před nalepením, čímž zjednodušují umístění fólie na povrch vozidla. Díky kvalitnímu lepidlu je lze i po delší době velmi dobře odstranit. Pro maximální využití doporučujeme dokoupit vzorník těchto fólií.

OMEGA SKINZ jsou vícevrstvé lité wrap fólie pro opravdové profesionály. Pečlivě vybrané tóny barev a textur, vysoká poddajnost materiálu bez smršťování, využití na klasické silniční nebo vodní dopravní prostředky. To vše charakterizuje tyto materiály. Jsou dodávány v rolích šíře 1,52 m s návinem 20 m. Prodej i v metráži v násobcích 4 bm.

Omega Skinz průvodce a datalist

OCHRANNÉ ULTRAČIRÉ FÓLIE SPF-X

Paint Protection Film SPF-X3 je nejnovější přírůstek řady ochranných filmů od Avery Dennison. Ultračirý PU film se zvýšenou odolností proti poškrábání a znečištění chemikáliemi, se samozacelovací schopností. Dlouhodobá ochrana laku, možnost použití i přes aplikované wrappingové fólie.

PLOTROVÉ FÓLIE CAR WRAP Šíře Návin Popis
Avery Supreme Wrapping Film lesklé, matné, metalické  1,52 25 80 mic, životnost až 10 let, perm. repoziční lepidlo s EA RS
Avery Supreme Wrapping Film barvy se zvýšenou opacitou 1,52 25 80 mic, životnost až 10 let, perm. repoziční lepidlo s EA RS
Avery Supreme Wrapping Film brushed a carbon, ColorFlow 1,52 25 87 až 107 mic, životnost až 4 roky, snadná odstranitelnost, lepidlo s EA RS
Avery Supreme Wrapping Film Conform chrome 1,35 22,8 chromový zrcadlový efekt, životnost 3 roky, není určeno na celopolep, lepidlo s EA RS
Omega Skinz Selection 1,52 20

100 až 140 mic., životnost až 6 let, šedé repoziční kanálkové lepidlo

Paint Protection Film SPF-X3                 1,52    15      

165 mic., životnost až 10 let, PU film s PET linerem

 

Poptat / objednat materiál

Tyto fólie se požívají pro rychlé lepení větších ploch nebo nápisů bez vzniku bublin. Jsou vhodné pro střednědobé aplikace v interiéru nebo krátkodobé v exteriéru. Díky bodovému lepidlu zvládne jejich nalepení i neškolená obsluha.

Neschen easy dot colours jsou samolepicí monomerické fólie o tloušťce 100 mic. s matným povrchem. Základní barevná škála obsahuje 5 barev – černou, červenou, žlutou, zelenou a modrou. Jejich největší předností je úspora času při lepení oproti běžným samolepicím fóliím. Lze je vyřezávat na plotru nebo potisknout latexovými / UV / solventními inkousty. Pro přenos vyřezaných motivů je třeba používat aplikační materiály s nízkou lepivostí.