OKENNÍ FÓLIE DEKORAČNÍ

Tyto materiály se požívají jako designové prvky či dekorace skleněných výplní v kancelářských či komerčních interiérech.

Fólie imitující pískované sklo nacházejí uplatnění všude tam, kde je žádoucí zamezit průhlednosti skleněných ploch, při zachování vysoké úrovně světelné propustnosti. Typickým příkladem jsou skleněné příčky a stěny v kancelářích a komerčních prostorech.

Aslan DFL 300 PrintEtched Dry Apply je 120 mic. polymerická PVC fólie imitující efekt pískovaného skla se speciálním coatingem, díky kterému ji lze mimo plotrování i potisknout všemi standardními tiskovými metodami. Fólie má komůrkové lepidlo, díky kterému ji lze snadno instalovat a následně i odstranit bez zbytků lepidla.
Její životnost je až 7 let.

LG LC 5510M Glass Etched je 90 mic. polymerická PVC fólie imitující efekt pískovaného skla s permanentním akrylátovým lepidlem.
Její životnost je do 5 let.

LG LC 5510T Glass Etched Easy Apply je 90 mic. polymerická PVC fólie imitující efekt pískovaného skla se speciálním coatingem, díky kterému ji lze potisknout všemi standardními tiskovými metodami. Fólie má komůrkové lepidlo, díky kterému ji lze snadno instalovat a následně i odstranit bez zbytků lepidla. Její životnost je až 5 let.

PÍSKOVANÉ SKLO Šíře Návin Popis
Aslan DFL 300 PrintEtched Dry Apply 1,37 50 120 mic, polymerická PVC fólie s imitací pískovaného skla, bubble-free lepidlo, životnost 7 let
LG LC 5510M Glass Etched 1,22 50 90 mic, polymerická PVC fólie s imitací pískovaného skla, životnost 5 let
LG LC 5510T Glass Etched Easy Apply 1,52 50 90 mic, polymerická PVC fólie s imitací pískovaného skla, bubble-free lepidlo, životnost 5 let

Transparentní fólie umožňují proměnit jakoukoliv čirou plochu (okno, výklad, skleněné přepážky v kancelářích) v barevné sklo. Fólie nabízejí výbornou průhlednost jak v celoplošných, tak i částečných aplikacích.

Aslan CT 113 je řada 80 mic. transparentních fólií ve 25 jasných barvách, díky kterým lze vytvářet působivé dekorace vnitřních i venkovních skleněných povrchů. Fólie lze vrstvit na sebe, díky čemuž můžete vytvořit ještě širší škálu barevných odstínů. Přidanou hodnotou těchto fólií je možnost jejich potisku všemi standardními typy inkoustů (latex/sol/UV).
Životnost je 3 – 5 let v exteriéru.

TRANSPARENTNÍ FÓLIE Šíře Návin Popis
Aslan CT 113 1,25 25 80 mic, barevné transparentní PVC fólie, životnost 3-5 let, možnost potisku

Tyto speciální fólie díky unikátní technologii mění barevný odstín v závislosti na pozorovacím úhlu. K dispozici jsou varianty transparentní a opacitní. Ideálním místem pro jejich použití jsou výlohy (u transparentních provedení), popř. prosklené plochy, které chceme zneprůhlednit a navíc vytvořit atraktivní optický efekt (opacitní varianty). Fólie lze plotrovat a jejich kombinací se standarními fóliemi vytvářet působivé designové aplikace.

Aslan ColourShift SE 70 jsou 110 mic. transparentní polyesterové fólie s efektem barevného přechodu při změně pozorovacího úhlu. Fólie jsou vhodné pro celoplošné polepy rovných ploch i plotrování.  Při aplikaci na sklo poskytují oboustranný efekt (i ze strany lepidla).
K dispozici jsou 2 barevná provedení.
Životnost je 2 roky v exteriéru.

Aslan ColourShift SE 71 jsou 190 mic. opacitní polyesterové fólie s efektem barevného přechodu při změně pozorovacího úhlu. Fólie jsou vhodné pro celoplošné polepy rovných ploch i plotrování.  K dispozici jsou 4 barevná provedení (růžová/sv. modrá, magenta/žlutá, hnědá/zelená, tm. modrá/zelená).
Fólie jsou určeny primárně pro interiérové aplikace, jejich životnost v exteriéru je do 3 měsíců.

DICHROICKÉ FÓLIE Šíře Návin Popis
Aslan ColourShift SE 70 1,27 12,5 110 mic,  PET fólie, transparentní, s efektem přechodu barev, 2 varianty
Aslan ColourShift SE 71 1,20 12 190 mic,  PVC+PET fólie s efektem přechodu barev, 4 varianty