METALICKÉ A ZRCADLOVÉ FÓLIE

Metalické fólie jsou speciální samolepicí materiály imitující kovové povrchy. Zrcadlové fólie umožňují vytvářet tradiční či designové zrcadlové plochy a oživit prostory v interiéru.

Metalické fólie jsou ideální pro aplikace na skleněné plochy, okna, panely, zrcadla, obrazovky a jiné průhledné a neprůhledné povrchy v interiérových a exteriérových designérských aplikacích.

Avery Gloss Gold Perm a Avery Gloss Silver Perm jsou 25 mic. PET filmy ve zlatém a stříbrném provedení. Tyto fólie jsou ideální pro aplikace na skleněné plochy, okna, panely, zrcadla, obrazovky a jiné průhledné i neprůhledné povrchy v interiérových a exteriérových designových aplikacích.
Nabízejí vynikající vlastnosti při řezání na široké škále standardních i deskových řezacích plotrů. Vyznačují se jasnou stříbrných a zlatou barvou na obou stranách fólie. Díky tomu jsou ideální pro výrobu okenní grafiky, oboustranných nálepek, štítků a ozdobných lišt, štítků se sériovými čísly a podobné typy aplikací.

METALICKÉ FÓLIE Šíře Návin Popis
Avery Gloss Gold perm 1,23 50 lesklá polyesterová fólie, 25mic, oboustranně zlatá
Avery Gloss Silver perm 1,23 50 lesklá polyesterová fólie, 25mic, oboustranně stříbrná

Zrcadlové fólie umožňují dosáhnout atraktivních a efektních interiérových dekorací. S jejich pomocí lze vytvářet zrcadlové plochy nejrůznějších tvarů, případně jejich kombinací se standardními opacitními fóliemi vytvářet jedinečné designové a reklamní instalace.

ZRCADLOVÉ FÓLIE Šíře Návin Popis
Aslan MirrorEffect AntiScratch ASLAN SE 75 1,25 25 75 mic., PET vysoce reflexní, odolný proti poškrábání zrcadlový film

Aslan MirrorEffect AntiScratch ASLAN SE 75 je 75 mic. zrcadlový PET film ve zlatém a stříbrném provedení. Tato vysoce kvalitní samolepicí fólie nabízí výrazný zrcadlový efekt s extrémně vysokým leskem. Při aplikaci na rovný povrch působí film jako zrcadlo, poskytuje křišťálově čisté odrazy a místnosti vypadají větší a jasnější. Povrch fólie je vysoce odolný proti poškrábání, takže dlouhodobě zůstane zachován brilantní zrcadlový efekt. Zvláštností této polyesterové fólie je, že zrcadlový efekt je na obou stranách stejný a poskytuje ohromující oboustranné odrazy na průhledných površích. Fólie disponuje certifikátem nehořlavosti dle normy DIN EN-13501-1.
Životnost fólie v exteriéru je 3 – 5 let dle povětrnostních podmínek.