DESIGNOVÉ A FASÁDNÍ FÓLIE

Designové fólie s nábytkářskými dekory jsou určeny k utváření interiérových prvků. Fasádní samolepicí fólie jsou určeny pro rychlou a efektivní změnu barvy průmyslových budov.

Samolepicí fólie NESCHEN easySTYLE umožňují nový a efektivní způsob vytváření a úprav designu interiérů. Jejich předností je odolnost, tvarová stálost a použití materiálu bez obsahu PVC.

Každá fólie má svůj individuální dekor, který odpovídá originální textuře LTD desky (lamino), běžně používané v nábytkářském průmyslu. Lze tedy kombinovat design stávajícího nábytku s dalšími prvky dle tvůrčí představy.

Typickou aplikací jsou komerční prostory, showroomy, kanceláře nebo eventy a výstavy. Fólie lze použít na dveře a rámy, stejně jako na renovaci stávajících nábytkových prvků a dekoraci stolů.

Fólie umožňuje lepení bez vzniku bublin díky speciálnímu lepidlu. Výhodou je možnost odstranění fólie bez zbytků lepidla i po několika letech po nalepení. Materiál je odolný vůči UV záření.

DESIGNOVÉ FÓLIE DEKORAČNÍ Šíře Návin Popis
Neschen EasyStyle 1,24 10/25 Samolepicí fólie pro rychlou změnu dekoru nábytku, komůrkové permanentní lepidlo

Avery Facade Film se používá ke změně barvy budov a zajišťuje jejich rychlé, čisté a snadné přebarvení v rezidenčních i komerčních projektech. Doslova přes noc je možné vytvořit skutečně profesionální povrchovou úpravu s minimální zátěží pro majitele budov, uživatele a sousedy.

Fasádní fólie, navržená pro požadavky venkovních aplikací a odolná povětrnostním podmínkám, nabízí životnost až 10 let a tvarovou přizpůsobivost i na zakřivených a nepravidelných površích. Díky vysoké přilnavosti na obtížných stavebních podkladech, jako jsou plasty, hliník, ocel a vyztužené fasádní panely, nabízí vynikající alternativu k tradičním nátěrovým řešením.