Tiskové materiály s bodovým lepidlem

Tiskové fólie s bodovým lepidlem posouvají jednoduchost aplikace na další úroveň. Lepidlo je u těchto materiálů naneseno v jednotlivých bodech, což umožňuje nepřekonatelně snadnou instalaci tištěné grafiky i zcela nezaškolenými a nezkušenými osobami. Tyto materiály jsou ideálním řešením pro kampaně obchodních řetězců, kdy je možno rozeslat vytištěné motivy přímo na jednotlivé pobočky/prodejny a o jejich instalaci se postará přímo personál.

Dalším výrazným benefitem tohoto řešení je i snadné a rychlé odstranění tisků, kdy není třeba složitě a zdlouhavě odstraňovat zbytky lepidla z podkladu.

Neschen Solvoprint Easy Dot 100 je monomerická samolepicí fólie se speciálním lepidlem v bodech. Na rozdíl od klasických bubble-free samolepicích fólií je v tomto případě naneseno v pravidelných kulatých bodech, které se navzájem nedotýkají.
Díky této technologii se fólie velmi snadno aplikuje a stává se tak skvělým pomocníkem při přípravě reklamních polepů, u kterých je nutná rychlá aplikace. Typicky krátkodobé několikadenní polepy na výstavách nebo několikatýdenní výzdoba v obchodech. Při aplikaci se nevytvářejí bubliny a lepení tak zvládne i neproškolená obsluha.
Splňuje atest nehořlavosti a je certifikován jako B1 dle DIN 4102-1.
Struktura lepidla je patrná i ze strany tisku, což například v případě čiré varianty způsobuje efekt podobný pískovanému sklu.
Materiál Easy Dot 100 není vhodný do exteriéru. Lepidlo materiálu Easy Dot 100 je snímatelné 1 měsíc od aplikace, poté se pomalu stává permanentním.
K dispozici jsou varianty bílá lesklá/matná, čirá a transparentní.

Neschen Solvoprint Easy Fix 180 MSP WM/RC je monomerická samolepicí fólie, která je určena pro krátkodobé aplikace na rovné plochy. Její tloušťka 180 mikronů umožňuje velice snadné lepení. Fólie je opatřena semi-permanentním waterbased lepidlem, které je jednak šetrné k životnímu prostředí, zároveň však zajišťuje její velice dobrou odstranitelnost až do 1 roku od instalace.
Životnost u tohoto materiálu v exteriéru je až 2 roky, splňuje také atest nehořlavosti, s certifikací  M1.

FÓLIE S BODOVÝM LEPIDLEM Šíře (m) Návin Popis Inkousty
Neschen Solvoprint Easy Dot 100 WG 1,067 / 1,37 / 1,55 50 100 mic, bílý lesk, čiré bodové lepidlo, lehká přemístitelnost bez zbytku lepidla E/S/UV/L
Neschen Solvoprint Easy Dot 100 WM 1,067 / 1,37 / 1,55 50 100 mic, bílý mat, čiré bodové lepidlo, lehká přemístitelnost bez zbytku lepidla E/S/UV/L
Neschen Solvoprint Easy Dot 100 TG 1,067 / 1,37 / 1,55 50 100 mic, transparentní lesk, čiré bodové lepidlo, lehká přemístitelnost bez zbytku lepidla E/S/UV/L
Neschen Solvoprint Easy Dot 100 CM 1,067 / 1,37 / 1,55 50 100 mic, čirý mat, čiré bodové lepidlo, lehká přemístitelnost bez zbytku lepidla E/S/UV/L
Neschen Solvoprint Easy Fix 180 MSP WM/RC 1,37 50 180 mic, PVC fólie s repozičním lepidlem, díky tloušťce snadná aplikace E/S/UV/L

Název materiálu obsahuje označení povrchu/lepidla. Vysvětlení k použitým zkratkám u názvu materiálu Zkratky - materiály.

Poptat / objednat materiál.