Tiskové adhezivní bez lepidla

Adhezivní fólie bez lepidla jsou materiály, které drží na podkladu například díky statické elektřině, nebo mají zadní stranu opatřenou tenkou vrstvou silikonu, zajišťující jejich dostačující adhezi. Typickým příkladem jejich použití jsou např. monitory a TV obrazovky, okna, skleněné výlohy, prodejní automaty. Díky absenci lepidla je ale možné tento typ materiálů používat například i tam, kde je potřeba se vyvarovat jakémukoliv možnému poškození podkladu lepidlem (karoserie automobilů), případně pro krátkodobé kampaně, vyžadující co nejjednodušší instalaci i následné odstranění grafiky. Vzhledem ke konstrukci těchto materiálů jsou určeny pro použití pouze na hladkých a rovných podkladech.

Neschen Solvoprint Window-Grip je 120 mic PET film se speciální vrstvou silikonu na zadní straně, která umožňuje jeho použití v případech, kdy není žádoucí použít materiál s jakýmkoliv druhem lepidla. Díky této technologii dosahuje film vyšší přilnavosti než klasické cling filmy, což podstatně rozšiřuje možnosti jeho použití. Typickým příkladem aplikace jsou např. prodejní automaty, skleněné výlohy, okna, zrcadlové povrchy apod. Transparentní varianta je potom používaná např. na displeje nebo monitory/obrazovky.
Výhodou materiálu je možnost opakovaného použití a šetrnost vůči podkladu – po jeho sejmutí nezůstávají na povrchu žádné zbytky lepidla.
K dispozici je bílá matná varianta Window-Grip White a transparentní lesklá Window-Grip Ultra Clear.

Guandong NANO-TACar WM je bílá matná PET fólie, na zadní straně opatřená speciální nano vrstvou, která zajišťuje její dostatečnou adhezi na všech rovných a hladkých typech povrchů. Vzhledem k vysoké adhezi je možno ji použít i na jedoucích automobilech. Je opakovatelně použitelná.

ADHEZIVNÍ FÓLIE BEZ LEPIDLA Šíře (m) Návin Popis Inkousty
Neschen Window-Grip CG 1,37 50 PET folie ultra čirá, interier, krátkodobě exterier, silikonové lepidlo (statická) E/S/UV/L
Neschen Window-Grip WM 1,37 50 PET folie bílá matná, interier, krátkodobě exterier, silikonové lepidlo (statická) E/S/UV/L
Guandong NANO-TACar WM 1,37 50 PET folie bílá, na zadní straně speciální lepivá nano vrstva, udrží se i na automobilech E/S/UV/L

Název materiálu obsahuje označení povrchu/lepidla. Vysvětlení k použitým zkratkám u názvu materiálu Zkratky - materiály.

Poptat / objednat materiál.