Magnetické & Ferro tiskové materiály

Magnetické a ferro fólie jsou velmi užitečné materiály, s jejichž pomocí můžete vytvořit magnetickou plochu i z jinak nemagnetického povrchu (a ni můžete dále použít materiál, obsahující kovové části), nebo na kovový povrch přichytíte dočasnou reklamu, vytištěnou přímo na magnetické fólii.

Magnaflex MAG Slim 0,5mm WM je bílá matná magnetická fólie, se speciálním povrchem, umožňujícím potisk na všech standardních tiskových platformách (latex, solvent, UV).
Umožňuje rychlé a snadné umístění na informační tabule, dopravní prostředky, učební pomůcky.
Fólie je jednoduše odstranitelná a opakovatelně použitelná. Ideální pro další kombinaci s materiály, obsahujícími kovové částice (ferro/steel).

Guandong Ferro Film White PP 240 WM je bílá matná tisková fólie, obsahující kovové částice. Lze ji potisknout všemi běžnými tiskovými metodami a následně použít jako prostředek pro rychlou změnu grafického motivu/informačního sdělení na jakémkoliv magnetickém povrchu.

Aslan FF 480 Ferrosoft Print WM je bílá matná tisková fólie obsahující částečky kovu a díky tomu na ní drží magnety či magnetické fólie. Díky permanentnímu lepidlu ji lze aplikovat na rovné povrchy všude tam, kde je třeba vytvořit plochu pro aplikaci magnetů (např. nástěnné prezenční / informační tabule).

MAGNETICKÉ A FERRO FÓLIE TISKOVÉ Šíře (m) Návin Popis Inkousty
Magnaflex MAG Slim 0,5mm bílá WM 1,00 20 Magnetická fólie pro potisk E/S/UV/L
Guandong Ferro Film White PP 240 WM 1,37 30 240 mic, PP ferro film bílý matný, nesamolepicí, obsahuje kovové částice E/S/UV/L
Aslan FF 480 FerroSoft Print WM 1,01 12 480 mic, samolepicí ferro film s PVC coatingem, obsahuje kovové částice E/S/UV/L

Název materiálu obsahuje označení povrchu/lepidla. Vysvětlení k použitým zkratkám u názvu materiálu Zkratky - materiály.

Poptat / objednat materiál.