Reflexní fólie tiskové

Tisk na reflexní samolepicí fólie je skvělým řešením pro všechny firmy a majitele vozového parku. Díky jedinečným grafickým efektům, které reflexní materiály poskytují, je na nich vytištěná reklama viditelná nejen ve dne, ale i v noci.

Reflekton R 3001 je bílá retroreflexní folie určená pro digitální tisk. Díky povrchu s PVC vrstvou je velmi odolná proti roztrhnutí. Je potisknutelná ve všech standardních tiskových technologiích. Je doporučena především pro exteriérovou reklamu a polep rovných ploch. Materiál není doporučen pro použití na dopravních prostředcích.

Avery Dennison V 2000 je bílá retroreflexní fólie, umožňující potisk všemi standardními tiskovými metodami. Vhodná pro krátkodobou a střednědobou reklamu, její životnost je v exteriéru do 3 let.

Avery Dennison V 4000 EA je litá retroreflexní fólie s komůrkovým EA lepidlem, umožňujícím snadnou aplikaci a následné odstranění. Díky vysoké úrovni odrazivosti nabízí fólie široké spektrum využití pro dopravní prostředky a v dopravním, architektonickém i obecném značení.

REFLEXNÍ FÓLIE TISKOVÉ Šíře m Návin m Popis Inkousty
Reflekton  R 3000 1,24 45 280 mic, bílá reflexní fólie, vhodná pro potisk E/S/UV/L
Avery V-2000 1,22 46 180 mic., bílá reflexní fólie pro potisk, životnost do 3 let E/S/UV/L
Avery V 4000 EA 1,22 25 250 mic, litá reflexní fólie, komůrkové lepidlo, životnost 7 let E/S/UV/L

Název materiálu obsahuje označení povrchu/lepidla. Vysvětlení k použitým zkratkám u názvu materiálu Zkratky - materiály.

Poptat / objednat materiál.