OMEGA SKINZ u Integart CZ

OMEGA SKINZ jsou vícevrstvé lité wrap fólie pro opravdové profesionály. Pečlivě vybrané tóny barev a textur, vysoká poddajnost materiálu bez smršťování, využití na klasické silniční nebo vodní dopravní prostředky. To vše charakterizuje tyto materiály. Jsou dodávány v rolích šíře 1,52 m s návinem 20 m. Prodej i v metráži v násobcích 4 bm. Vyžádejte si u nás stylový vzorník těchto fólií, abyste je mohli nabídnout svým klientům.

přehled odstínů                    příklad aplikace na autě

poptávka fólie nebo vzorníku

Co odlišuje OMEGA SKINZ od ostatních produktů?

Duše v barvách a texturách

Za každým odstínem fólie OMEGA SKINZ je určitá myšlenka, pocit, který má v lidech navodit, a obohatit tak výsledný tvar polepeného dopravního prostředku. Vytváření barev je umění, a proto mu tvůrci těchto fólií věnují mimořádnou pozornost.

Konstrukce materiálu

Při výrobě fólií je použita metoda lití 2-3 vrstev na sebe, za účelem dosáhnout co nejlepší hloubky barev, jako by se jednalo o klasický lak. To také zajišťuje vysokou stabilitu fólie bez rizika nadměrného natažení při aplikaci na velké dopravní prostředky, např. dodávky, kamiony nebo jachty.

Vytváření poptávky

Kdo myslíte, že ve skutečnosti určuje barvu na vozidle: wrapper nebo zákazník? Ve skutečnosti je to vždy spolupráce obou stran. Marketingové nástroje u těchto materiálů jsou pestré a efektivní, a různými mediálními kanály se snaží vzbudit poptávku a nadšení pro výběr OMEGA SKINZ.

Inspirace

Ke každé roli materiálu je přidáván IMPRESSION booklet, který představuje další barvy ze sortimentu, aby inspiroval wrappery u jejich dalších zakázek.

Emoce

OMEGA SKINZ vyjadřují emoce a pocity. Vlastní filmové a foto studio vytváří prezentace, motivy a živé přenosy, které přenášejí tyto emoce na své partnery a koncové zákazníky.

Posted in AKTUALITY, MATERIÁLY PRODUKTY.