NOVÁ GENERACE ŘEZACÍCH PLOTRŮ – SUMMA S ONE

Řezací plotry Summa jsou symbolem přesnosti, spolehlivosti a vysokého výkonu. Dalo by se předpokládat, že není příliš důvodů měnit stávající modely. Summa se však rozhodla nastavit laťku ještě o něco výše a přichází s kompletně přepracovanou základní řadou, kterou nazvala jednoduše S ONE. Složením jednotlivých modelů odpovídá předchozí řadě SummaCut, ale nabízí hned několik nových vlastností.

Především je to přítlak až 600g, který nabízí jako standard, kromě modelu 140FX, kde je pouze 400g. Vyšší uživatelský komfort je zvýrazněn dotykovou obrazovkou kontrolního panelu a modrými designovými prvky u všech uživatelem nastavitelných součástí plotru, jako jsou přítlačná kolečka nebo držák nože.

Velmi praktickou novinkou je možnost komunikace s plotrem přes Wi-Fi, která se hodí v rozlehlejších výrobních prostorech nebo v případě, že s plotrem chcete pracovat na místě konání nějaké akce. Summa také dále vylepšila svůj systém OPOS, který nyní zvládá i nepravidelnou deformaci v celé délce a šíři potištěné fólie a slouží k přesnému vyřezávání menších samolepek a etiket po tisku.

Leták Summa S ONE

Video Summa S ONE

Mám zájem o více informací

Posted in AKTUALITY, TECHNOLOGIE PRODUKTY.

Napsat komentář